Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Germaksan demir-çelik sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekte olan, özellikle son 25 yıldır üretiminde uzmanlaştığı anahtar teslimi sıcak haddeleme konusunda hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Germaksan haddeleme makinaları ve demir-çelik üretiminde kullanılan her türlü makinanın üretiminde Türkiye’de lider, uluslararası arenada da isminden bahsettiren önemli makine imalatçılarından biri olmayı kendine hedef koymuş ve bu yolda çok büyük bir yol almıştır.

Anahtar teslimi haddehane tesislerinin fizibilite aşamasından başlayarak projelendirme, makine ve ekipmanların tasarımı – imalatı, sevk edilmesi ve montajının yapılarak tesisin devreye alınması işlerinin gerçekleştirildiği40’a yakın projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra haddehane modernizasyonu, kapasite artırımı ve teknik mekanik konularında da pek çok projenin üstesinden başarıyla gelmiştir.

Üretim verimliliği konusunda uzman ve tecrübeli 18 mühendisi, 4 üst düzey yöneticisi ve 200’e yakın çalışanı ile anahtar teslimi haddehane projelerini geçmişte ve günümüzde büyük bir başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Germaksan günümüz teknolojisine uygun bilgisayar destekli işleme makinaları ile 8 iş holünden oluşan 50.000m²’lik bir alanda üretimlerine büyük bir titizlik ve geniş bir alt yapıyla kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak üretimine devam etmektedir.

AR-GE’ye yaptığı yatırımlarla demir-çelik üretiminde daha az fire veren, daha az enerji tüketen tesislerin optimal ölçeklerde projelendirilmesi ve tesisin devreye alınması açısından dünya genelinde üretim yapan firmalarla rekabet edebilecek düzeydedir.