Hakkımızda

Germaksan Makine Sanayi 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren demir-çelik sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; anahtar teslimi sıcak hadde tesisi, haddehane makine ve ekipmanları, taşıma sistemleri, yağ ve çimento fabrikaları için yedek parça ve yüksek tonajlı ağır sanayi tipi vinç üretimini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan Germaksan Makine Sanayi bugün ve gelecekte üstün hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam edecektir.

Germaksan çalışmalarını Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 25000 m2'lik bir alanda sürdürmektedir.


 
Copyright © 2012 Germaksan Ltd.Şti.
Created by Infomedya